Новини

Виїзне заняття   «Школи  розвитку «Discovery of city»

Викладачі кафедри міського будівництва Черноносова Т.О., Мороз Н.В., Панкеєва А.М.  провели виїзне заняття   «Школи  розвитку «Discovery of city» в Пісочинському колегіумі  Харківського району. В рамках заняття провели майстер-класи  «Місто майбутнього», «Невідомі відомі шляхи»  для  учнів 8-9 класів.  Презентували смотр-конкурс дитячих, наукових, творчих робіт і проектів «Discovery of city», який проводить кафедра міського будівництва. А також, провели  профорієнтаційну роботу  серед учнів  8-11 класів  і запросили їх на День відчинених дверей, який відбудеться 8.04.17 р.  в Університеті. Досягли домовленості  з  керівництвом  і вчителями колегіуму щодо  сумісного виконання  конкурсних робіт для Малої академії наук та їх рецензування.

 lCVw7RIKVE

 3SzpyDoBkZs

NqsurPU5vYY


          nt ZJ4EJVao

Поздравляем студентов 3 курса факультета АДиИИ Олефиренко Марина и Лупырь Наташа, которые получили специальный приз жюри на национальном финале международного студенческого конкурса "Проектирование мультикомфортного дома", который проходил в Киеве в марте

Поздравляем студентов 3 курса факультета АДиИИ Олефиренко Марина и Лупырь Наташа, которые получили специальный приз жюри на национальном финале международного студенческого конкурса "Проектирование мультикомфортного дома",который проходил в Киеве в марте 2017 года.

Олефиренко и Лупырь

АТ «Трест Житлобуд-1» - велика українська будівельна організація, запросила студентів архітектурного факультету ХНУМГ ім. О.М.Бекетова взяти участь в конкурсі «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинська».

Про конкурс:

АТ «Трест Житлобуд-1» -велика українська будівельна організація, запросила студентів архітектурного факультету ХНУМГ ім. О.М.Бекетова взяти участь в конкурсі «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинська».

Метою конкурсу було запропонувати концепцію розміщення житлових будинків, майданчиків відпочинку, автостоянок в єдиний архітектурний ансамбль.

Площа ділянки 5,95 га. Житловий комплекс повинен відповідати комфортності, сучасним тенденціям проектування і будівництва житла на 40-60 тис. кв. метрів загальної площі. Будівлі повинні бути цегляними до 9-16 поверхів з 1/2/3-х кімнатними квартирами, площею не біліше 90 м2.

В обов'язковий склад проекту повинна входити наступна документація:

 • генплан;
 • плани  типових поверхів;
 • зовнішній вид (2-3 візуалізації);
 • основні ТЕП;
 • короткий опис концепції.

Критерії оцінки:

 • реалістичність запропонованих архітектурних рішень;
 • створення комфортного середовища і якісного простору для життя;
 • економічність даної пропозиції;

Термін конкурсу: з 10. 02 по 13. 03. 2017 року.

У назначений термін у АТ «Трест Жилстрой-1» було представлено три концепції студентів 5 курсу групи МА 2016-1 АБіС кафедри АБіСДАС.

Запропонований комплекс розташовується в районі Левада. Територія відноситься до центральної частини міста, примикає до вулиць Заливна з півночі і Єлизаветинська зі сходу. Безпосередня піша доступність до станції метро Гагаріна і ж/д станції Левада, а також до центрального автовокзалу.

Проект під назвою мікрорайон «Левадівський» запропонували студенти Губіна Марія, Лінкевич Єва, Цибулька Ілля. Житловий фонд складається з 5-ти різних секцій з поверховістю від 9 до 16, житловий фонд становить 51 тис. м2 (Рис.1; 2) Будинки організують внутрішні двори. Проектом пропонується запроектувати пішохідний бульвар через весь мікрорайон, який не перетинається з рухом машин. На нього нанизуються дозвільні площадки (дитячі, спортивні, тихого  відпочинку). Бульвар відкривають два з'єднаних будинки-пілони, далі прохід йде через арки-вставки між секційними будинками і замикається архітектурною домінантою - 16-ти поверховим будинком з торгівельною функцією і сквером з штучно насипаними зеленими пагорбами. Дахи будинків експлуатуються. Так само, простір між переходами-вставками може використовуватися як місця збору для мешканців будинку на нижніх поверхах, і на верхніх - як приватні літні площі - балкони. Організована вело доріжка.

1

Рис.1. Архітектурно-планувальна і просторова концепція мікрорайону.

Образ об’ємів досить лаконічний і стриманий, але при цьому створює відчуття затишку. Як перспектива розвитку мікрорайону - можна використовувати перші поверхи під суспільну функцію. Концепцією запропоновано підземні паркінги. Житловий фонд складає 50,11 тис. м2 при площі забудови – 6 525 м2.

2

Рис.2. Архітектурно-просторова концепція м-ну. Перспектива з «пташиного» польоту.

Також, групою був розроблений варіант, при якому щільність забудови вища. Житловий фонд складає 71 тис. м2.

Концепція під назвою «Смарагд» була запропонована Донченко Іриною і Тищенко Валерією (Рис.3; 4; 5). Загальна просторова ідея  - це центральний зелений бульвар між житловими групами, дуже пластичний, який з’єднує захід і схід мікрорайону і об’єднує всю соціальну його структуру. З півночі студенти розташували 14-ти і 16-ти поверхові будинки, щоб захистити мікрорайон він превалюючих вітрів. А з південної сторони вони пропонують розташувати 9-ти і 12-ти поверхові секційні будинки для більшого сонячного освітлення усього мікрорайону. Під’їзди до будинків виконані так, щоб вони не перетинали пішохідний бульвар з дитячими майданчиками і майданчиками тихого відпочинку. 

3

Рис.3. Генплан м-на «Смарагд».

4

Рис.4. Внутрішні простори житлових груп.

5

Рис.5. Внутрішні простори житлових груп.

Об’ємна пластика будівель посилена балконами, лоджіями, які мають різні кольорові забарвлення. Торгівельна функція примикає до зеленого бульвару і розосереджена по мікрорайону.

Третя концепція під назвою «Мікрорайон по вул. Єлизаветинська» запропонована Герасименко Єлизаветою, Кесаревою Алісою і Чепурною Євгенією і направлена з одного боку, на максимальне збільшення внутрішнього «зеленого» простору всього мікрорайону, з іншого – зменшення транспортних пересувань по ньому (Рис.6; 7). Цю ідею автори реалізують  за рахунок меридіонального розташування секційних житлових будинків. Це дало можливість максимально розширити внутрішній простір мікрорайону. Проїзди до будинкових під’їздів заплановані з трьох напрямків: з вул. Єлизаветинської, з заходу і з сходу. Весь мікрорайон потопає у зелені. Дахи використовуються мешканцями. Загальна житлова площа – 59,500 м2 при площі забудови – 8324 м2. Площа озеленення складає – 35385, 6 м2. 

6

Рис.6. Схема Генплану.

7

Рис.7. Внутрішнє середовище мікрорайону. «Зелений» бульвар.

ДО СЛАВЕТНОЇ ДАТИ ВИДАТНОГО АРХІТЕКТОРА

Про академіка архітектури О М. Бекетова

Музей О.М. Бекетова

Проект «Родина Бекетових на карті Харкова»

Засідання Вченої Ради університету 3 березня 2017 року 

Виставка «Бекетівські шедеври очима студентів»

 

Банер 155 Бекетову

125 лютого 2017 р. в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось святкування Студентської Масляної. Цей урочистий захід пройшов у рамках проведення фестивалю АДОМART-2017, який був організований студентами та викладачами факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва за підтримки ректора університету проф. В.М. Бабаєва.

У святкуванні Масляної взяли участь керівники та співробітники університету, викладачі та студенти, учні студії «Юного архітектора», студенти Житлово-комунального коледжу, лідери учнівського самоврядування Харківської області, учні Люботинської школи-інтернату №1.

Під час святкування Масляної відбулася низка майстер-класів, об’єднаних   спільною назвою «Місто майстрів». Серед майстер-класів згадаємо майстер клас з розпису солодощів, під керівництвом заступника декана факультету АДОМ О.Ю. Усачової Гості з цікавістю приймали участь у розписі та прикрашанні святкових солодощів.

3        42

Майстер клас з холодного фарфору від майстрів Г.І. Лаптій та О.А. Попової, усі бажаючі мали можливість власноруч створити прикраси, квіти та різноманітні фігурки з фарфору.

5

Майстер клас з створення букетів із цукерок, який провела голова профспілкової організації студентів університету О.І. Угодникова Під її керівництвом із звичайних цукерок створювались незвичайні букети тюльпанів та троянд.

6

Майстер клас зі складання подарункових букетів з овочів та фруктів від студентів Житлово-комунального коледжу.

7

Майстер клас букетів з повітряних кульок від викладачів каф. ОАПіР ст. викл. Коровкіної Г.А. та ас. Щвець Л.М.

89

Конкурс художнього образу від викладачів каф. Основ архітектурного проектування та рисунку.

Переможцем у номінації «Кращій індивідуальний художній образ» стала студентка групи АрхБС2015-3 Аузяк Дана в образі Чарлі Чапліна, друге місце посів студент групи АрхБС 2015-2 Сосницький Довід в образі Супермена.

10У номінації «Командного індивідуального образу» перемогу одержала студентка групи АрхБС 2015-2 Колибельнікова Юлія, а учні Люботинської школи інтернату №1 отримали приз глядацьких симпатій.

Переможцями конкурсу Архітектор-кулінар-2017 стали студенти 3 курсу з кондитерським шедевром «Держпром».

У конкурсі Фейс-арт перемогу одержали учні Люботинської школи інтернату №1, які продемонстрували незвичайні образи та різноманітні техніки нанесення рисунку на обличчя.

Були проведені спортивні змагання між командами студентів факультету АДОМ, дегустація та презентація національних страв, які зготували викладачі кафедр Міського будівництва, Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, Лісового та садово-паркового господарства. Презентації були оцінені за наступними критеріями: креативність - перемогла кафедра Лісового та садово-паркового господарства, яскравість оформлення – кафедра Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, смакові якості – кафедра Міського будівництва.

1112

Яскраве свято подарувати творчі колективи студентського клубу: народно вокальна студія Bellissimo, театр танцю и цирку «Престиж», колектив сучасного естрадного танцю «Valery», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», вокальний колектив «Атріум», фольклорний колектив «Дана», театральний колектив «Свій театр». Усіх охочих пригощали стравами української національної кухні: варениками зі шкварками, млинцями, кручениками, кулішом та іншими.

1314

Свято закінчилося урочистим спаленням солом’яного опудала, яке символізувало проводи Зими та зустріч Весни.Студенти та викладачі факультету АДОМ висловлюють щиру вдячність ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. В.М. Бабаєву, проректору з адміністративно-господарської роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова В.О. Росохі, директору Житлово-комунального коледжу В.І. Лук’янову, колективу студентського клубу та студентському профспілковому комітету університету за підтримку та активну участь в організації свята.

 

Вручение сертификатов курса «Теория и практика работы в Moodle»

Кафедра городского строительства поздравляет доцента кафедры Гайко Ю.И. и старшего преподавателя Вяткина К.И. с успешным прохождением программы курса повышения квалификации «Теория и практика работы в Moodle» и сдачи его на «отлично».17 февраля 2017г. в Центре дистанционного обучения ХНУГХ им. А.Н. Бекетова в торжественной обстановке им были вручили сертификаты, подтверждающие соответствующую подготовку. Успешно завершилась трудная, насыщенная, но интересная работа по разработке дистанционных курсов «Основы научных исследований» и «Проектирование и реконструкция дорожно-транспортных сооружений», которые с удовольствием будут приняты в копилку дистанционных курсов кафедры Городского строительства.

            P 20170217 120141

Новый год в студии "Юного архитектора"!!!

Год заканчивается не только веселыми вечеринками, но и замечательными мастер-классами с детками и их родителями. В субботу, 24 декабря, в студии "Юного архитектора" была творческая семейная атмосфера и дети с родителями создавали новогодние макеты для украшения дома.

6AvbhaUhebI DrYoGP0uHAk

Как же вдохновляют совместные занятия! Так же, как и праздничные чаепития! Огромный пирог "С Новым Годом!", торты, испеченные дома, фрукты и хорошее настроение - все это завершило первый семестр наших занятий в студии. Всех с наступающим! Веселых праздников и до встречи в Новом году!

Kxze6WRXnOo L4XeyGrWcGs

Pu2p7at5 uQ rqLHXs2Yfeo

T9EJeSMmkak StXytx6Uo4

 

Викладачі кафедри міського будівництва відвідали виставку гобеленів "Архітектурний пейзаж"

 Викладачі кафедри міського будівництва відвідали виставку гобеленів "Архітектурний пейзаж". Автор робіт видатний архітектор сучасності Олег Семенович Слєпцов.

1

Виставка пройшла у відділі сучасного мистецтва "Мистецтво Слобожанщини" Харківського комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва".
На виставці були присутні провідні представники архітектурної спільноти м. Харкова.

Після презентації робіт відбулась творча зустріч з автором, в ході якої обговорювались проблеми підготовки фахівців. Зокрема розглядались переваги залучення студентів до реального проектування.

2

Були досягнені попередні домовленості щодо участі студентів спеціальності «Міське будівництво та господарство» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова до розробки проекту благоустрою території Борисо-Глібського жіночого монастиря у с. Водяне Зміївського району Харківської обл., де за проектом Олега Слєпцова, триває будівництво комплексу споруд Спасо-Преображенського храмового комплексу.

3

4

"Досвід використання дистанційних курсів зі студентами денної форми навчання"

Центрі високих технологій пройшов семінар "Досвід використання дистанційних курсів зі студентами денної форми навчання". Доповідач: доцент кафедри міського будівництва Жидкова Тетяна Володимирівна.

Викладачі кафедри міського будівництва активно застосовують систему дистанційного навчання як для заочного так і для денного навчання. З шістнадцяти викладачів кафедри десять мають відповідні сертифікати і ще двоє саме зараз навчаються на курсах з підвищення кваліфікації.

В умовах уніфікації навчальних планів, скорочення кількості дисциплін і годин аудиторного навантаження виникла необхідність в пошуку методів щодо поліпшення якості навчання. Одним з таких стала система дистанційного навчання.

В дистанційних курсах за дисциплінами кафедри розміщені варіанти завдань для курсового проектування, допоміжна інформація, приклади робіт, посилання на нормативні документи і літературу. За допомогою ресурсів курсів проводиться модульний контроль, онлайн консультації.

Учасники семінару поділились своїм власним досвідом і прийняли спільне рішення щодо подальшого впровадження системи дистанційного навчання і легалізації проведення модульного і підсумкового контролю дистанційно.

01 1 5 ноября наши юные зодчие целый день учились основам моделирования и композиции. Фантазии и смекалке не было предела! А попробуйте на одной колонне уравновесить 27 больших деталей! А построить дом в 4 этажа без единого крепления? А написать слово и не использовать ни одной стандартной буквы? Со всем справились, все получилось! Следующее занятие 8 и 9 ноября в 16.00. Присоединяйтесь!

 

 

02 203 3

04 405 5

06 607 7

 

Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт

«Лісознавство ІІІ тисячоліття»

284148383

04.11.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова за підтримки Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького відбувся Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття».

У рамках заходу Університет прийняв делегацію студентів та викладачів Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу, на чолі із директором ХВОРОСТЯНИМ Романом Федоровичем. Гостей радо вітали ректор ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, професор БАБАЄВ Володимир Миколайович, декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, доцент Рищенко Тетяна Дмитрівна, завідувач кафедри лісового та садово-паркового господарства професор ТКАЧ Віктор Петрович.

284150179  284150756

Вступною промовою Володимир Миколайович БАБАЄВ привітав оргкомітет, гостей, учасників конкурсу та присутніх у залі викладачів та студентів, звернув увагу присутніх на те, що подібні спільні заходи зміцнюють співпрацю між навчальними закладами, сприяють появі дружніх відносин між студентськими та викладацькими колективами зливаючи їх в одне ціле. Зазначив також, що завдяки таким конкурсам наука здобуває нові креативні ідеї та проекти, а до університету приходять вмотивовані та відверто зацікавлені у навчанні студенти, що вміють ставити перед собою цікаві наукові задачі та вирішувати їх разом із своїми викладачами.

284150737

 284151545

Конкурс-захист оцінювало журі у наступному складі:

Голова журі Сергій Іванович Мусієнко, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Члени журі:

1. Ткач Людмила Іванівна, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

2. Лялін Олександр Іванович, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

3. Тарнопільська Оксана Михайлівна, старший науковий співробітник лабораторії лісівництва Науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького.

4. Хворостяний Роман Федорович, директор Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу.

За результатами оцінювання кращі доповідачі, Літвінов Дмитро Костянтинович, Давиденко Катерина Андріївна та Мезіна Людмила Сергіївна, отримали грамоти, а також всі учасники конкурсу – запрошення від ректора на навчання до факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва на спеціальність «Садово-паркове господарство».

284152375

284152509

Користуючись нагодою гості та учасники конкурсу відвідали музей, читальні та інтернет-зали бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, навчальні аудиторії факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, кафедри лісового та садово-паркового господарства, лабораторію моніторингу лісових та садово-паркових об’єктів. Усі учасники конкурсу та присутні отримали інформаційні матеріали щодо умов вступу та навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

284152952  284153904

Чудовими враженнями наповнила зустріч екскурсія до сучасного навчального комплексу «ARHOUSE» на території лісопарку м. Харкова. Викладачі та студенти коледжу були вражені сучасним рівнем матеріальної бази та організації учбового процесу, що об’єднує зручні лабораторії, електронно-обчислювальний центр, просторі творчі майстерні та зал для відпочинку. Біля комплексу розташовані волейбольний та баскетбольний майданчики, поле для змагань з мініфутболу та інших видів спорту, що дозволяють активно проводити дозвілля як студентам, так і викладачам університету.

284154723

 284154996

Особливу увагу було приділено якісному та збалансованому благоустрою території навколо «ARHOUSE». На добру згадку про проведений конкурс-захист переможці разом із членами оргкомітету та журі здійснили пам’ятну посадку двох ялин колючих (ф. блакитна) та ялівцю звичайного.

На завершення зустрічі директор коледжу ХВОРОСТЯНИЙ Роман Федорович подякував учасникам та їх викладачам за змістовні доповіді та якісну підготовку матеріалів, керівництву університету за розуміння та підтримку, а оргкомітету за високий якісний рівень організації проведення конкурсу.

284155154

284155487

284155764

284156020

ХЕЛОВИН

31.10.2016 на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE», які були окреслені як «ДІМ ПОТОЙБІЧНИХ СИЛ» було проведено дуже популярне у західній Європі молодіжне свято ««HELLOWEEN», яке в перекладі означає «ВЕЧІР ВСІХ СВЯТИХ». Студенти-архітектори з викладачами у цей вечір мали змогу перевтілитися у образ згідно тематики цього заходу. Кульмінацією свята стало проведення конкурсу на кращу тикву та кращий образ.

 

 

Для архитекторов возраст не проблема!!!


Преподаватели Студии Юных Архитекторов, которая открылась в Харьковском национальном университете городского хозяйства имени А.Н. Бекетова при факультете Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства, 25 октября провели занятия для харьковских школьников.

1


Каникулы наполнились креативом и творчеством. Преподаватели кафедры Основ архитектурного проектирования и рисунка Швец Людмила Николаевна и Коровкина Анна Аркадьевна познакомили ребят с разнообразными техниками рисунка и живописи, основами архитектурного моделирования и основами дизайна. Теперь совместными усилиями школьников и преподавателей будет воплощена идея создания проекта дома, разработка интерьеров и с творческим вдохновением реализовываться мечты!

3

4

Приглашаем всех на бесплатное первое занятие 25 октября в16.00 по адресу ул. М. Бажанова, 17. Главный вход ХНУГХ им. Бекетова (рядом с памятником).
Проведем каникулы креативно и творчески!

uspskMIG6Ao

Дипломні роботи студентів-архітекторів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова відзначені грамотами 25-го огляду-конкурсу дипломних проектів бакалаврів, спеціалістів та магістрів архітектурних спеціальностей у м. Чернівцях.

2Делегація ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з представниками провідних архітектурних шкіл України;

27 вересня – 1 жовтня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся 25-й ювілейний огляд-конкурс дипломних проектів бакалаврів, спеціалістів та магістрів архітектурних спеціальностей, у якому взяли участь понад 300 кращих дипломних проектів представників різних архітектурних шкіл України. Також були представлені проекти архітектурних факультетів вищих навчальних закладів Молдови та Румунії.
Архітектурна школа ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представила на огляд-конкурс 9 дипломних проектів магістрів та 9 дипломних проектів бакалаврів випускників кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища та кафедри Містобудування.

3 
До складу делегації ХНУМГ ім. О. М. Бекетова увійшли: декан факультету АДОМ, Т.Д. Рищенко; зав. кафедри містобудування, професор І. В. Древаль; доцент Н.І. Криворучко; доцент О. Ю. Усачова; доцент О. М. Дудка; старший викладач Н. П. Позднякова; старший викладач Д. М. Вітченко.
Протягом 28-29 вересня, авторитетне журі під керівництвом Народного архітектора України, доктора архітектури Т. Ф. Панченко оцінювало проекти учасників. Імена переможців озвучили 30 вересня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Високий професійний рівень представлених на огляді-конкурсі 18 дипломних проектів випускників-архітекторів факультету АДОМ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова був відзначений 14 дипломами І ступеня та 4 дипломами ІІ ступеня.

5
Конкурс продовжив неперервність архітектурних оглядів-конкурсів, які беруть початок з часу проголошення незалежності України. Він сприяв виявленню особливостей та творчого почерку різних архітектурних шкіл України, обміну досвідом у навчально-методичній та науковій роботі викладачів-архітекторів. Крім того було проведено низку науково-методичних та науково-практичних семінарів, що вельми актуально в час творення нових стандартів вищої архітектурної освіти. Для учасників огляду-конкурсу були організовані екскурсії приміщеннями та територією Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, – колишньою Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, визначним архітектурним шедевром України, що включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, історичним центром Чернівців, до Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» – пам’ятки середньовічного фортифікаційного зодчества.

4
Заключний етап відбувся у дворі чернівецької Ратуші, де міський голова Чернівців гостинно привітав присутніх представників архітектурних шкіл України. Учасники делегації ХНУМГ ім. О. М. Бекетова щиро вдячні керівництву Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, зокрема факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва за гостинний прийом.

Open Doors Day 08.10 ок

«Твій ідеальний Еко Дім» - збудуємо місто разом з REHAU.

Всеукраїнський конкурс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників від відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

main ЄКО2

Створи 3D модель твого ідеального ЕКО будинку, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, а також труби REHAU, та стань одним з 3-х переможців, чиї роботи будуть експонуватися на території офісу компанії REHAU у Німеччині, або одним з 30-ти чиї роботи будуть експонуватися на території аеропорту «Бориспіль» та Центру української культури та мистецтва.

Минулого року відділ Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU започаткував Всеукраїнський Конкурс Дитячих Малюнків «Дитячі Мрії», який проходив в декілька етапів і кращі роботи за результатами голосування експертного Журі та FaceBook голосування були представлені на виставці в Національному заповіднику «Софія Київська». Результатом стало створення першого в Україні музею REHAU з усіма роботами Конкурсу.

«Цього року ми вирішили продовжити соціальну ініціативу та підтримати талановиту молодь України. Будучи соціально відповідальною компанією, ми завжди намагаємося запроваджувати цікаві проекти та конкурси. Протягом року ми намагалися створити проект, який би, з одного боку, продовжував Конкурс «Дитячі Мрії», а з іншого боку був зовсім іншим, більш привабливим та цікавішим. Ми вирішили підтримати талановитих студентів України і в 2016 році створили проект для майбутніх архітекторів, дизайнерів, будівельників та творчих особистостей. Сподіваємося, що завдяки даному Конкурсу Україна зможе відкрити нові таланти та реалізувати нові шедеври», говорить Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

Всеукраїнський Конкурс Еко Будинків «Твій Ідеальний ЕКО Дім» - це конкурс для студентів вищих навчальних закладів перших-п’ятих курсів будь-якої форми навчання (денної, заочної, вечірньої). Всеукраїнський Конкурс відбудеться з 24 серпня по 15 листопада 2016 року. Роботи будуть прийматися з 24 серпня до 24 жовтня!!! Всі роботи будуть представлені на https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya .

Що необхідно зробити для участі у Конкурсі:
1) Створити оригінальну 3D модель ідеального ЕКО будинку (за допомогою графічних програм або будь-яких матеріалів: дерево, папір, орг. скло, тощо).
2) Продемонструвати труби REHAU в даному будинку (потрібно показати креатив та творчий підхід автора до вирішення задачі).
3) Ознайомитися з Офіційними правилами Конкурсу на сайті http://www.rehau.uа .
4) Сфотографувати 3D модель, заповнити анкету та написати короткий опис до роботи.
5) Відправити пакет документів на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою «Твій Ідеальний ЕКО Дім».
6) Збирати лайки на сторінці https://www.facebook.com/RehauUkraineInzheneriya під фотографією Вашої роботи.
7) Чекати на результати FaceBook голосування та голосування Експертним Журі.

Голосування буде відкритим (найбільша кількість вподобань під кожною роботою), а також закритим (вибір Експертним Журі Конкурсу). До складу Експертного Журі входять: Йорх Еберхардт (REHAU Австрія), Клаус Гольвіцер (REHAU Німеччина), Максим Солоненко (REHAU Україна), Юлія Берге (REHAU Україна), Анна Кравченко (REHAU Україна), Костянтин Кожемяка (фамільна друкарня HUSS) та Андрій Пашенько (Архітектурна майстерня А. Пашенько ).

Всього буде обрано 30 півфіналістів, Конкурсні роботи яких будуть представлені на виставці у аеропорті «Бориспіль» та у Центрі української культури та мистецтв. Переможці отримають цінні призи, а три найкращі роботи будуть представлені на території офісу REHAU у Німеччині. Спеціальний приз «Приз глядацьких симпатій» надасть авіакомпанія «МАУ».
З деталями Конкурсу Ви можете ознайомитися на сайті http://www.rehau.com/ua-uk/architektory-proektanty/your-ideal-eco-house-main .

Куратор проекту:
Юлія Берге, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., +38 050 357 34 10

 

222

1111

image001

Шановні колеги!

Кафедра містобудування

запрошує Вас взяти участь у роботі

Всеукраїнської науково-технічної конференції

«ПРОБЛЕМИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ В УМОВАХ            ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

Час та місце проведення конференції:

15-16 листопада 2016 року, м. Харків

Факультет архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

вул. Маршала Бажанова, 17

У складі конференції виділено секції:

Секція №1 «Проблеми розвитку архітектурно-містобудівного середовища в умовах реконструкції»:

Секція №2 «Реновація промислових територій сучасного міста»

Секція №3 «Інноваційний розвиток сучасних містобудівних комплексів»

Секція №4 «Гуманітарні проблеми формування архітектурно-містобудівного простору»

Секція №5 «Проблеми формування та реконструкції ландшафтно-екологічного каркасу міста»

З організаційних питань звертатися до членів організаційного комітету:

І.В. Древаль – докт.арх., проф., зав. кафедри містобудування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова; е-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; тел.: (068) 64 30 345;

О.С. Соловйова – к. мист., доцент кафедри містобудування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова; е-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; тел.:(096) 338 05 82;

Г.Л. Коптєва – к. арх., доцент кафедри містобудування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова; е-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; тел.: (050) 632 23 56;

В.С. Гришина – асп. кафедри містобудування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова; е-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; тел.: (093) 727 60 47.

Тези та заявки на участь в конференції відсилати на адресу кафедри містобудування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва щиро
ВІТАЄ З ЮВІЛЕЄМ заслуженого діяча мистецтв України
ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЄВИЧА РІДНОГО та з присвоєнням звання ПОЧЕСНОГО ПРОФЕСОРА ХНУМГ імені О.М. БЕКЕТОВА !

zzz1azzz1

zzz1d

zzz1v

 

на сайт

 

Доцент кафедры Основ архитектурного проектирования и рисунка, скульптор Александр Ридный награжден Почетным отличием «Слобожанская слава»

352.jpg.3

 

Председатель Харьковского областного совета Сергей Чернов за многолетний добросовестный труд, весомый личный вклад в подготовку высококвалифицированных специалистов, плодотворную научно-педагогическую деятельность наградил Александра Ридного Почетным отличием Харьковского областного совета «Слобожанская слава».

Он также поздравил Александра Ридного с юбилейным Днем рождения и поблагодарил его за активное участие в культурной и социальной жизни Харькова и региона, содействие воспитанию молодежи на принципах взаимоуважения и любви к искусству.

«Желаю Вам крепкого здоровья, долгих и насыщенных интересными событиями лет жизни, несгибаемого духа, весомых достижений, воплощения самых амбициозных планов, вдохновения и сил во имя процветания Харьковщины», - пожелал выдающемуся скульптору Сергей Чернов.

 

 

 1.jpg

2.jpg

 

УНІВЕРСИТЕТ ОТРИМАВ ПОДЯГУ ВІД НАСТОЯТЕЛЯ СВЯТО-ТРОЇДСЬКОГО ХРАМУ М. ЗМІЇВ

В березні 2016 року до викладачів кафедри міського будівництва звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Зміїв протоієрей Олександр з проханням про допомогу. На цей час завершились внутрішні роботи в нижньому храмі і виникла необхідність в розробці проекту планування, благоустрою і озеленення території.0503

В роботі взяли участь викладачі кафедри Жидкова Тетяна Володимирівна і Чепурна Світлана Миколаївна, а також студенти 4 курсу спеціальності «Міське будівництво і господарство»: Функ Алла, Мазуренко Ірина, Святун Анастасія, Аністратенко Марина і Кармазіна Тетяна. Вони одразу виїхали до м. Зміїв, провели обміри і фотофіксацію об’єкту, розробили кілька варіантів планування.


Після вибору і узгодження одного з них, було розроблено проект вертикального планування території і кілька варіантів озеленення. За проведену роботу отець Олександр надіслав лист з подякою на ім’я ректору університету.1Храм3 Храм6 червня 2016 Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив у Свято-Троїцькому храмі м Змієва освячення престолу нижнього храму на честь Казанської ікони Божої Матері і Божественну літургію. На це свято зібралися представники регіональних органів духовенства, управління і віруючі міста.

2Храм
По закінченню церемонії Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей здійснив нагородження тих, хто приймав участь в розбудові храму.

Грамоту Правлячого Архієрея серед інших отримала доцент кафедри міського будівництва Т.В.Жидкова, як керівник групи викладачів і студентів кафедри міського будівництва.

4Храм6Храм

5Храм

 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

КАФЕДРА

ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

запрошує на навчання за спеціальністю

«Садово-паркове господарство»

УМОВИ ВСТУПУ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ БАКАЛАВР

ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ У ХНУМГ ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА

Спеціальність

Освітня програма

Перелік конкурсних предметів Вага предметів сертифікату ЗНО Вартість одного року навчання, грн.  Детальна інформація на сайтах випускаючих кафедр
ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Садово-паркове господарство

Лісове і садово-паркове господарство

1. Українська мова та література 0,2 9000* Кафедра лісового та садово-паркового господарства
2. Біологія 0,4

3. Географія або

3. Історія України або

3. Математика

0,25

* - Вартість контракту орієнтовна – слідкуйте за змінами на сайті www.kname.edu.ua

УВАГА! Мінімальний конкурсний бал складає 100 балів.

Випускники коледжів мають змогу вступати на 2 або 3 курс. Є бюджетні місця.

МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

По закінченню навчання випускники можуть працевлаштуватися у державні та комерційні установи як:

 • фахівці в галузі лісового господарства;
 • фахівці з ландшафтного дизайну;
 • фахівці з садово-паркового господарства;
 • викладачі навчальних закладів;
 • фахівці у проектних, наукових та спеціалізованих установах.

НАШІ КОНТАКТИ

м. Харків, ст. м. «Архітектора Бекетова», вул. Маршала Бажанова, 17, корп. Будівництва та Менеджменту, 4 поверх, каб. 403

тел. 707-30-20 E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Практика студентів факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва у місті Львів

пвп аапвп

З 13 по 24 червня студентами факультету Архітектури дизайну та образотворчого мистецтва, під керівництвом викладача кафедри Основ архітектурного проектування та рисунку Швець Людмили Миколаївни, була проведена архітектурно-підготовча практика у місті Львів. 

 пав уіка

Вже декілька років поспіль, завдяки співдружності нашого університету з Національним університетом «Львівська політехніка», такі практики стали доброю традицією в обміні досвідом. Цього року Харків відвідало понад 30 студентів архітекторів та дизайнерів з «Львівської Політехніки». Натомість нашу делегацію тепло зустріли у Львові на чолі з професором, завідувачем кафедри Дизайну та основ архітектури Ліндою Світланою Миколаївною. Пані Христиною Охрім, аспіранткою п. Світлани, було підготовлено багато цікавих подорожей та екскурсій: у Палац Потоцьких, музей старовинної зброї «Арсенал», Собор Святого Юра, Домініканський собор, Собор Ольги та Єлизавети тощо. Також відвідано Львівський музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», здійснено підйом на замкову гору «Високий замок», до «Львівської цитаделі» та Личаківського кладовища. Пробачили замки Львівщини та середньовічне місто Жовква. У рамках практики зроблено багато пленерних замальовок у графічній та живописній техніках, які оформлені в альбоми-звіти.

JvRAS0Og4TQ k3ppAhzq56o

Таким чином, запланований того року культурний обмін між студентськими осередками різних регіонів України, став можливим, у тому числі, завдяки відкритим та щирим відношенням між керівниками та викладачами Вищих навчальних закладів. У подальшому, ідеї перспективних студентських контактів за профілюючими спеціальностями, необхідно та можливо здійснювати завдяки спільним практикам та воркшопам (workshop), які дозволять практично опрацьовувати актуальні проблеми архітектури, дизайну та містобудування у світовому контексті.

rlVYrsQbpZ8  ZybgVyD1BnQ

Практика студентов факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства

в Одессе


Студенты факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства под руководством старшого преподавателя кафедры Основ архитектурного проектирования и рисунка Коровкиной Анны Аркадьевны и старшого преподавателя кафедры Архитектуры зданий и сооружений и дизайна архитектурной среды Поповой Ольги Анатольевны, прошли практику в Одесской государственной академии строительства и архитектуры.

В первый день пребывания со студентами встретился директор архитектурно-художественного института, доктор архитектуры, профессор, заслуженный архитектор Украины, действительный член Украинской Академии Архитектуры, профессор международной Академии Архитектуры Уренев Валерий Павлович. Для студентов была проведена экскурсия по историческому центру Одессы, с архитектурными традициями студентов-харьковчан познакомил доцент кафедры Основ архитектуры и дизайна архитектурной среды - Токарь Виктор Александрович. Во время экскурсии студенты выполняли фотофиксацию и зарисовки архитектурных деталей.

В организации практики для студентов нашего университета активное участие принял Одесский национальный университет имени И.И. Мечникова в лице кандидат исторических наук, доцента кафедры истории Владимира Николаевича Полторака. Он руководил экскурсиями по городу (исторический центр, одесские дворики, архитектурные объекты в стиле модерн), Белгород Нестровскому ( Аккерманская крепость), пгт. Нерубайскому ( Одесские катакомбы).

 

Во время практики студентам была предоставлена уникальная возможность - экскурсия в гостиницу «Большая Московская» по улице Дерибасовской. Встретил и провел экскурсию руководитель проекта реконструкции гостиницы, специалист компании «Инкор групп» Андрей Каратай. В 2011 году компания «Инкор групп» воссоздала гостиницу «Большая Московская». В 1904 году ее спроектировал архитектор Лев Влодек в трендовом стиле модерн. Гостиница восстанавливается по материалам, которые сохранились в венском архиве. Стоит отметить, что именно студенты нашего университета стали первыми гостями гостинице «Большая Московская».

 


Также студенты посетили Одесский национальный академический театр оперы и балета, где ставился балет «Лебединое озеро». Студенты получили неизгладимые впечатления не только от спектакля, но и от архитектуры, дизайна и декоративных элементов интерьера здания.

 

Отзывы о практике в Одессе

Ст.гр. АрхБС2015-2 Бойченюк М.В.
Случилось мне на практике побывать в славном приморском городе Одесса! Впечатлений море... В городе очень чисто и опрятно. Сама Одесса не высокая - преимущественно 2-3-х этажные здания. Но какие! Превеликое множество безумно красивых фасадов, живописные дворики, памятные таблички, памятники, брусчатые мостовые. Ходишь, широко открыв глаза, плотно зажав в руке фотоаппарат и фотографируешь-фотографируешь-фотографируешь, настолько все красиво! Я уж не говорю про потрясающее здание - Оперный театр( где мы посмотрели Лебединое озеро). Что и говорить, в Одессе можно посмотреть великое множество всего, не миновать и Дерибасовскую пешеходную улицу с прекрасным парком. Здесь заняты все лавочки... Ночью кипит жизнь! Меня поразило то, что людей с детьми (даже совсем малышей в колясках), можно встретить здесь 11 часов вечера и даже позже. Говорить про Одессу, думаю, можно долго... Ведь есть еще храмы, памятники, пляжи, даже катакомбы! Я бы очень хотела вернуться сюда еще раз.

Цяпа Елизавета, студентка 1 кура, гр.А-2015-1
Прежде всего, хотелось бы сказать большое спасибо за прекрасную возможность проходить практику в другом городе. Это идеальный шанс не только получить дополнительные знания и окунутся в архитектуру и особенности города, но и с удовольствием провести время. Все прошло как нельзя лучше, несмотря на то, что всегда бывают трудности. Очень покорил прием одесситов в своем университете. Когда я смотрела работы других студентов, было очевидно, что везде есть свои таланты. Конечно же, мы прекрасно понимаем, что нет предела совершенству, и одним из важнейших факторов является обмен собственным опытом. Так же была возможность, поближе познакомится с уже родными студентами, и посмотреть, как работают они, у всех мне было чему поучиться. Конечно же, Одесса покоряет своей архитектурой, своей историей и людьми, ей есть, чем гордится и не мудрено, что ее так особенно любят коренные жители.
Все эти десять дней нам некогда было скучать, и все благодаря нашим преподавателям – Коровкиной Анне Аркадьевне и Поповой Ольге Анатольевне. Самое важное, в такого рода мероприятиях, собрать всех и заинтересовать, за всеми уследить при этом, не ставя жесткого контроля. И у них это превосходно получилось. Они были нам как мамы.
В целом я получила массу положительных эмоций и уже совсем не помню, какими были тяжелыми сумки и холодным душ и как делили кипятильники. Все это мелочи, без которых не обходятся ни какие поездки.
Я надеюсь, что всем понравилось так же сильно, как и мне. С такими людьми можно ехать куда угодно и когда угодно.

Максимец Дарья студентка 1 кура, гр.А-2015-1
Впечатления о гостинице Московской, ул.Дерибасовская.
Побывав в Одессе будет преступлением с вашей стороны хотя бы одним глазком не взглянуть на Московскую гостиницу на Дерибасовской. Это здание начала 20 века в стиле модерн не оставит вас равнодушным. Это готсиница имеет невероятно необычную и интересную историю. Смотря на нее вы проникаетесь чувством, что место, на котором вы стоите повидало уже многие поколения и наполнено атмосферой тех времен. Внешне здания цепляет взгляд своим замысловатым фасадом. Интересные архитектурные решение и сейчас, спустя век, захватывают и заставляют восхищаться. С крышы Московской гостиницы открывается по истине волшебный вид. Одесса перед вами на как ладоне, видно и причалы, и порт, и бескрайнее море, сливающееся с небом. Такое зрелище по настоящему захватывает дух и заставляет пульс учащаться. Это роскошная, комфортабельная одесская гостиница «Большая Московская», Дерибасовская улица, которая находится напротив Городского сада, с видом на море. Гостиница расположена в самой лучшей центральной и коммерческой части города, поблизости всех театров, бульваров, морских купаний, почты, телеграфа, административных и правительственных учреждений.

Терновский Святослав, студент 3 курса, А2013-3
В этом году впервые студентам ХНУГХ им. А. Н. Бекетова была предоставлена возможность проходить практику в городе Одесса. Посетить другой город всегда интересно, а главное – познавательно. Это идеальный шанс не только получить дополнительные знания, изучить архитектуру, но и окунуться в атмосферу города и с удовольствием провести время.
Организаторы практики – преподаватели Коровкина Анна Аркадьевна и Попова Ольга Анатольевна составили интересую программу. Мы посетили исторический объект – крепость Аккерман в г. Белгород-Днестровский, поражающую своими размерами и стариной. Интересной была поездка в катакомбы и обзорная экскурсия по городу, где мы ознакомились с памятниками архитектуры, историей и колоритом Одессы. Также мы посетили Одесский театр оперы и балета, где смотрели балет П. И. Чайковского «Лебединое озеро». Театр покоряет своим великолепием и красотой. Множество архитектурных элементов, изумительный интерьер и конечно же захватывающий балет не оставил нас равнодушными.
В заключении хотелось бы выразить благодарность организаторам практики, а также принимающей стороне - ОГАСА. Интересно было познакомиться с другим университетом, его преподавателями, а также посмотреть работы студентов.
Практика в Одессе – незаменимый опыт для студентов. Мы не только познакомились с архитектурными памятниками, впитали новые знания и получили много полезной информации, но и научились работать в команде, ближе познакомились со студентами и преподавателями.
Очень важно развивать такой формат проведений практик. Сотрудничать с другими ВУЗами Украины, а также и других стран. Надеемся, что и в дальнейшем у студентов будет такая возможность. У нас остались самые лучшие впечатления от поездки.

Ермоленко А. , студентка 3 курса, группа А 2013-3
С первого дня наша практика была насыщенной, познавательной, во многом колоритной, безумно интересной и веселой!!! Знакомство с Одессой, обмен опытом со студентами-архитекторами, интересные экскурсии, посещение разного рода архитектурных сооружений и многое другое наполнило программу нашей практики.
Прогуливаясь по Дерибасовской в один из первых дней пребывания в Одессе наш взгляд покорила "Большая Московская" гостиница. Здание невероятной красоты, памятник архитектуры стиля модерн, великолепие которого не оставит равнодушным ни одного человека, проходящего мимо. Немного позднее нам посчастливилось попасть внутрь сооружения, поближе познакомиться с его историей, а также пообщаться с людьми, которые занимаются реставрационными работами "Большой Московской". Более 20 000 элементов декора было воссоздано мастерами из разных городов; а первое, на что вы обращаете внимание, попадая внутрь, – лестничные марши. 1-й, 2-й, 3-третий этажи и вы не устаете: яркий пример правильно рассчитанной эргономики!!!
Не могу не вспомнить о "Блошином рынке". Это маленький "город", который вырастает на несколько кварталов каждые выходные. Место с неимоверным количеством всякой всячины, начиная от одежды с обувью и заканчивая чайными сервизами, которые есть у каждого в серванте; книги, деревянные игрушки, конструктор и..... я не перечислю всего, там нужно побывать каждому, кто приедет погостить в Одессу.
Наслаждаясь пешеходными прогулками по портовому городу мы фотографировали архитектуру, отмечая для себя особенности города Одессы: знаменитые маленькие дворики с колодцами, Потемкинская лестница, Тещин мост, улица Гоголя и другие, невероятной красоты шедевры архитектуры.
Незабываемым стало и посещение оперного театра. Изящные элементы декора потолков перекликаются с декором величественных зеркал и каминов, а мраморные парадные лестницы, ведущие в зрительный зал, придают торжественность внутреннему интерьеру.
Экскурсия в Аккерманскую крепость и визит в катакомбы – еще несколько ярких страниц о прошедшей практике.
Хочется поблагодарить Анну Аркадьевну и Ольгу Анатольевну, наших руководителей, которые находились с нами 24 часа в сутки и придавали каждому дню позитивное настроение, заряд бодрости и энергии.
Каждый из нас смог пройти ознакомительную практику, гуляя улицами Одессы; взять в руки кисть и запечатлеть понравившийся момент красочного пейзажа и, конечно, вернуться домой с яркими впечатлениями о 10 днях незабываемой практики в Одессе!!!

 

 

Посещение студентами факультета АДОМ уникального объекта реконструкции "Большой Московской" гостиницы г. Одесса.

JHCxtHAky4A

В рамках летней практики студенты-архитекторы первого, второго и третьего курсов во главе с руководителями Коровкиной А.А. и Поповой О.А. посетили уникальный объект реконструкции "Большая Московская" гостиница г.Одесса.
Студенты ознакомились с историей создания и существования сооружения, смогли задать вопросы по ведению конструктивных и отделочных работ.

Ekskursiya Bolshaya Moskovskaya.00 34 37 17.Still025

Группу студентов встретил руководитель проекта Андрей Каратай, который подробно рассказал об идее реконструкции здания, а также о восстановении более 20 000 элементов декора фасада здания, многие из которых отсутствовали в советское время и были восстанвлены мастерами, на счету которых реконструкция замков и уникальные объекты в Тоскане.

Ekskursiya Bolshaya Moskovskaya.00 11 22 17.Still017 1 Ekskursiya Bolshaya Moskovskaya.00 17 26 18.Still021
Уважая изначальный проект основателей гостиницы, при реконструкции компания "Инкор групп" восстановила и хрустальные шары, изготовленные в Италии. Их размер чуть больше первоначального, а подсветка сделана с учетом современных технологий. Изначально у здания была цинковая кровля, которую в процессе реконструкции покрыли титаноцинком, а оливковый цвет фасада, огласно исследованиям, изначально был выбран архитектором Влодеком для своего шедевра.

21 апреля в архитектурно-художественных мастерских ARHOUSE прошел мастер-класс Заслуженного скульптора Украины Александра Ридного

Студенты факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства имели возможность принять участие в создании скульптурных образов. Мастер-класс для студентов провел Александр Ридный, ведущий мастер современного искусства, Заслуженный деятель искусства Украины, удостоеный звания «лучший скульптор года», «лучший проект года» (рейтинг Ассоциации Арт-галерей Украины). Александр Ридный является автором памятника А.Н. Бекетову, который в скором времени станет визитной карточкой нашего университета.

83d6Xz Xjdo      w4yuK4OXrH8

Впечатлениями о мастер-классе поделились студенты:
Никита Тыныныка, студент 1 курса факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства:
«Недавно я побывал на мастер классе очень известного скульптора Александра Ридного, который внес большой вклад в знания каждого из нас. Он рассказывал нам про основы скульптуры, после чего мы имели возможность и сами сделать что-то из глины или гипса. Когда шел мастер класс я наблюдал за реакцией своих одногруппников и видел в их глазах интерес и радость, они делали гипсовые фигуры своих рук. Могу сказать, что я был очень впечатлён, удивлен и вовлечен в атмосферу всего происходящего.»

 6TuTFLae0M   3XB9AETkORU
Давид Сосницкий, студент 1 курса факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства:
«Недавно я посетил мастер класс Александра Ридного. За 2 часа я получил массу приятных эмоций. С большим удовольствием я бы посетил его мастер-класс ещё раз.»

9U1Cp7S07Fg  38f hSYxbys

Лиза Гайдаш, студентка 1 курса факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства:
«21. 04 в Архаусе, прошёл мастер-класс знаменитого скульптора А. Ридного , который входит в 10-ку лучших в Украине. На этом мастер-классе мы научились азам скульптуры, из глины и гипса мы сделали необычные детали. Например я сделала слепок своей руки , после чего мы отлили его из гипса. Мы узнали о скульптуре много нового и получили уйму положительных эмоций. Ндеюсь, что это был не последний мастер-класс, ждём продолжения!»

924Q IucAQk  cGlVGZQuPXA
Артем Фредюк, студент 1 курса факультета архитектуры, дизайна и изобразительного искусства:
«Александр Ридный открыл для нас новые познания в мире скульптуры, и получили массу невероятных эмоций, когда нам дали возможность сделать всевозможные вещи из глины и гипса. Это было невероятно интересно, с нетерпением жду следующий мастер-класса!»

FwsjAq2H7Rk  dXIxGB1DJf0

JkmTsAANAaI  LnU TAHpt8w

 

25.04.2016 р. Виставка живопису

Ірини Нелюбіної та Олександра Нелюбіна

Без имени1

25.04.2016 р. Майстер-клас Олександра Іванова - архітектор, художник в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE (факультет АДОМ)

swtIxHawPQY

Майстер шоу скульптора О.М. Рідного

TcBzbkBGCbM

 

 

Організаторами симпозіуму виступили Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківська обласна організація Національної спілки архітекторів України, за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові.

344

Робота пленарних сесій симпозіуму проходила 15 квітня у залі засідань Музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Симпозіум відкрив ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, доктор наук з державного управління, професор Бабаєв В.М., який привітав учасників симпозіуму та наголосив, що його робота сприятиме консолідації зусиль польських та українських архітекторів у збереженні архітектурної унікальності міст, як складової культури і духовності обох народів. З вітальним словом учасникам симпозіуму виступив генеральний консул Республіки Польщі у Харкові Януш Яблонський, який висловив своє бачення подальшої співпраці між українськими та польськими архітекторами і науковцями у вдосконаленні архітектурної освіти. Також на пленарному засіданні виступив головний архітектор Харкова, голова правління Харківської обласної організації Національної спілки архітекторів України С.Г. Чечельницький, який підкреслив значимість симпозіуму у вирішенні проблем пов’язаних зі збереженням архітектурної спадщини Харкова.

                     34256е46                            2534

У роботах сесій взяли участь президент Польського Інституту студій світового мистецтва доктор Єжи Маліновський, магістр Гданського Університету Ірина Гавраш, завідувач відділу українського та російського мистецтва XVI – початку ХХ ст. Харківського художнього музею О.Й. Денисенко, ад’юнкт у Міжвідділовому інституті наук про мистецтво Академії образотворчих мистецтв у Гданську Міхал Пщулковські, професор інституту проектування міст і регіонів лабораторії віднови міст Краківської політехніки Богуслав Подхалянскі, професор кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Ю.І. Криворучко.

  432к23  

  233у

У рамках проведення симпозіуму відбулися секційні засідання: «Роль особистості у розвитку українсько-польської архітектури та її вплив на сьогодення» та «Історичні аспекти формування українсько-польської архітектурної спадщини: сучасні тенденції та перспективи» на яких пройшли високопрофесійні дискусії щодо сучасних проблем у дослідженні архітектурної спадщини України та Польщі. Для гостей університету була проведена ознайомлювальна екскурсія по виставковим експозиціям Музейного комплексу, бібліотеки, художньої виставки провідного викладача кафедри Основ архітектурного проектування та рисунку факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва заслуженого діяча мистецтв України Л.К. Сторожука «Творчість поєднує», Українсько-польської виставки архітектурних та містобудівельних студентських проектів та проекту реконструкції в`їзду на меморіал жертв тоталітаризму кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища.

DS34кC 0065

Підсумками роботи першого дня симпозіуму стало спільна декларація його учасників про необхідність поглиблення дослідження спільних рис архітектури, містобудування та мистецтва України та Польщі крізь часи та епохи.

 

Художня виставка провідного викладача кафедри Основ архітектурного проектування та рисунку факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва заслуженого діяча мистецтв України Л.К. Сторожука «Творчість поєднує».

сторожук копия

Запрошуємо всіх бажаючих на "Майстер-клас" який відбудиться 20 квітня 2016 р. у 426 етк.

 

 

СТУДЕНТСЬКА МАСЛЯНА

12 березня 2016 р. в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось святкування Студентської Масляної. Цей урочистий захід пройшов у рамках проведення фестивалю АДОМартта був організований студентами та викладачами факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Разом зі студентами Зиму проводжали ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Бабаєв В.М. та директор департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В. У святкуванні Масляної взяли участь співробітники деканату, викладачі та студенти, випускники коледжу Будівництва, архітектури та дизайну, учні Люботинської школи інтернату №1 та Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

Під час святкування Масляної відбулася низка заходів. Зокрема, презентація лялькової майстерні та виставка художніх робіт народного майстра України, випускниця університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова Горошко Н.А. Вона провела майстер шоу, в якому розповіла про національні традиції майстрування вузлових ляльок та залучила студентів до їх виготовлення. Були проведені спортивні змагання між командами студентів 1 та 2 курсу факультету АДОМ, конкурс караоке, дегустація та презентація національних страв, приготовлених студентами груп А 2015-1, АрхБС 2015-1, АрхБС 2015-2. Презентація була оцінена за наступними критеріями: креативність, яскравість оформлення, смакові якості.

1М

                                                  IMG 20160312 121704 

 

Яскраве свято подарувати творчі колективи студентського клубу: театр пісні Bellissimo, театр танцю и цирку «Престиж», колектив сучасного естрадного танцю «Valery», театр сучасного танцю «Thenext», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», керівник фольклорного колективу Кипаренко О.М., колектив Отамани університету.

Усіх охочих пригощали стравами української національної кухні: варениками зі шкварками, млинцями, кручениками, кулішом та іншими.

Свято закінчилося урочистим спаленням солом’яного опудала, яке символізувало проводи Зими та зустріч Весни.

Свято Студентської Масляної планується зробити традиційним заходом на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Студенти та викладачі факультету АДОМ висловлюють щиру вдячність ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Бабаєву В.М., директору департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічеву А.В., проректору з адміністративно-господарської роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова Росохі В.О. та студентському профспілковому комітету університету за підтримку та активну участь в організації свята.

12 березня 2016 р. в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось святкування Студентської Масляної. Цей урочистий захід пройшов у рамках проведення фестивалю АДОМартта був організований студентами та викладачами факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Разом зі студентами Зиму проводжали ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Бабаєв В.М. та директор департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В. У святкуванні Масляної взяли участь співробітники деканату, викладачі та студенти, випускники коледжу Будівництва, архітектури та дизайну, учні Люботинської школи інтернату №1 та Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

Під час святкування Масляної відбулася низка заходів. Зокрема, презентація лялькової майстерні та виставка художніх робіт народного майстра України, випускниця університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова Горошко Н.А. Вона провела майстер шоу, в якому розповіла про національні традиції майстрування вузлових ляльок та залучила студентів до їх виготовлення. Були проведені спортивні змагання між командами студентів 1 та 2 курсу факультету АДОМ, конкурс караоке, дегустація та презентація національних страв, приготовлених студентами груп А 2015-1, АрхБС 2015-1, АрхБС 2015-2. Презентація була оцінена за наступними критеріями: креативність, яскравість оформлення, смакові якості.

Яскраве свято подарувати творчі колективи студентського клубу: театр пісні Bellissimo, театр танцю и цирку «Престиж», колектив сучасного естрадного танцю «Valery», театр сучасного танцю «Thenext», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», керівник фольклорного колективу Кипаренко О.М., колектив Отамани університету.

Усіх охочих пригощали стравами української національної кухні: варениками зі шкварками, млинцями, кручениками, кулішом та іншими.

Свято закінчилося урочистим спаленням солом’яного опудала, яке символізувало проводи Зими та зустріч Весни.

Свято Студентської Масляної планується зробити традиційним заходом на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Студенти та викладачі факультету АДОМ висловлюють щиру вдячність ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Бабаєву В.М., директору департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічеву А.В., проректору з адміністративно-господарської роботи ХНУМГ імені О.М. Бекетова Росохі В.О. та студентському профспілковому комітету університету за підтримку та активну участь в організації свята.

IMG 20160312 125648  IMG 20160312 125657  IMG 20160312 125729

 

IMG 20160312 134739  IMG 20160312 135000  IMG 20160312 135105

DSC 0664   DSC 0006  DSC 0846   

 

 

ИТОГ 11

Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва вітає всіх жінок зі святом 8 березня!!!

8 Bereznya

 Адом арт легкий

Зустріч ректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проф. Бабаєва В.М. зі студентами 1-2 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

0021

Відбулась зустріч ректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проф. Бабаєва В.М. зі студентами 1-2 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Для університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова вже традиційними стали зустрічі студентів з ректором, які відбуваються у форматі відкритого діалогу.

Ректор підкреслив, що реалізація стратегії розвитку Університету неможлива без участі студентства. Тільки підчас прямого спілкування можливо почути думку студента, його відношення до якості та умов надання освітніх послуг, пропозиції щодо удосконалення навчального процесу. Ректор також запросив студентів до спільної праці у проектах благоустрою території Університету та архітектурно-художніх майстерень Arhouse.

0023   0060

Під час зустрічі підіймались питання щодо абсолютизації дистанційних форм навчання під час проведення практики з інформатики, організації харчування та транспортування студентів на заняття в Arhouse, відкриття мультимедійної аудиторії в Arhouse, поєднання навчального процесу зі стажуванням та участю у міжнародних проектах, покращення умов проживання у гуртожитках.

У зустрічі також прийняли участь представники служб Університету, які презентували можливості саморозвитку та удосконаленню навиків студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова:

-         можливість вільного вибору дисциплін гуманітарного та професійного блоку

-         участь у міжнародних проектах та конкурсах

-         проходження практики закордоном

-         додаткова мовна освіта: Українсько-Канадський культурно-освітній центр, Українсько-Польский культурно-освітній центр

-         реалізація бізнес ідей за підтримки Міжнародної організації «Фонд польсько–української співпраці ПАУСІ»

-         забезпечення ліцензійним програмним забезпеченням від компанії Microsoft

За усіма питаннями, які підіймалися студентами на зустрічі, вже надані доручення відповідним службам Університету.

Екскурсія студентів факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва до об’єктів будівництва.

Салт.шоссе1

         9 лютого відбулася ознайомлювальна екскурсія для студентів-архітекторів 4 курсу до нового житлового комплексу, який будується на Салтівському шосе в Харкові.

         Студенти мали можливість спостерігати за процесом возведення будівель, прослухали лекцію з техніки безпеки, побували на строймайданчику, оглянули та ознайомилися з декількома 9-ти поверховими житловими будинками, що знаходяться на різних стадіях будівництва.

         Екскурсію проводив представник будівельної компанії АТ «Трест «Житлобуд 1» - Корецький Леонід Володимирович (заступник голови правління), який детально відповів на запитання та розповів про своє підприємство.

         Ця екскурсія була цікава та корисна для студентів в рамках розробки бакалаврського проекту на тему нового будівництва в умовах існуючого міського середовища.

Салт.шоссе2

                      Салт.шоссе3            Салт.шоссе4

 

 

Памятник Бекетову

Між Харківським національним університетом імені О.М. Бекетова та Краснокутською райдержадміністрацією Харківської області буда укладена угода

10

2 грудня 2015 року між Харківським національним університетом імені О.М. Бекетова та Краснокутською райдержадміністрацією Харківської області буда укладена угода.
Предметом угоди є спільна діяльність, щодо розробки та реалізації проектів і програм, які орієнтовані на благоустрій території, вдосконалення містобудівної, архітектурної та ландшафтної зон Краснокутського району, підвищення його туристичної приваблювасті та створення умов для отримання практичних навичок студентів, підвищення їх рівня мотивації на здобуття освіти.
Угоду про співробітництво підписали ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова - Бабаєв Володимир Миколайович та голова Краснокутської райдержадміністрації Харківської області - Марчук Олександр Сергійович.
Вже у 2016 році студенти факультетів Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва і Менеджменту пройдуть навчальну практику в організаціях та підприємствах Краснокутського району.

1

2

7

 

30.11.2015 року у Червоному холі відбулося відкриття виставки історичної спадщини факультетів

3а

КОДІН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ

2а 

150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ  МАЯК ГАННИ СТЕПАНІВНИ

1а

 

Факультет архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва запрошує на Історичний тиждень - 2015

"СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ"

 

Programma 01

Тиждень художньо-естетичного виховання на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва!

IMG 8725

З 16 листопада на факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва триває тиждень художньо-естетичного виховання. У його рамках відбулося кілька заходів, серед яких можна відмітити екскурсію до Харківського художнього музею, на якій студенти І курсу ознайомилися з експозиціями, які представляли усі періоди розвитку українського та світового живопису. Крім того 19 листопада студенти-архітектори групи АрхБС 2015-2 відвідали Харківський академічний театр опери та балету імені М. Лисенка у якому побачили оперу Дж. Россіні «Севільській цирульник» (за однойменною комедією П. Бомарше). Зазначенні заходи сприяють розвитку творчого та естетичного мислення майбутніх архітекторів, а також формують всебічно розвинуту особистість.

 

День студента

56

17 ноября в Красном холле университета профессорско-преподавательский состав факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства поздравил студентов с Днем студента.
Декан Рыщенко Т.Д. отметила активную жизненную позицию студентов факультета. По итогам 2015 года студенты внесли значительный вклад в развитие Университета, в формирование его позитивного имиджа, достойно представляя учебное заведение на выставках, конкурсах, олимпиадах Всеукраинского и Международного значения.
Так, студенты кафедры Городского строительства (зав. каф. Семенов В.Т.) под руководством к.т.н., доц. Завального А.В. заняли призовые места во ІІ туре Всеукраинской олимпиаде по специальности и в конкурсе дипломных проектов.
По итогам ХХІІІ- ХХІV Смотра-конкурса архитектурных и дизайнерских проектов, который прошел в г. Киеве на базе КНУБА, дипломные проекты, выполненные студентами кафедр Градостроительства и Архитектуры зданий и сооружений награждены 29 дипломами, из них 17 Первой степени и 12 Второй степени.
Под руководством ст. преподавателя каф. ОАПиР Богдановой Л.О. студенты приняли активное участие во ІІ Международном молодежном фестивали архитектуры ARCHIVISION, шесть из которых вышли в финал.

39      40
Под руководством ст. преподавателя каф. АЗиСДАС Гуры Д.Н. студенты приняли участие в проекте IZOVER «Мульти комфортный дом» и получили грамоты участников.
Также студенты факультета предоставиляют шефскую помощь школам и интернатам г. Харькова и Харьковской области. Директор учебно-воспитательного комплекса №13 Г.В. Михайленко выразила благодарность студентам второго курса, которые работали под руководством ст. преподавателя каф. ОАПиР Коровкиной А.А., за помощь в разработки и достойном представление проекта «Мой город» организованным официальным представителем LEGO Education в Украине.
Победу факультету принесли первокурсники, выступившие в межфакультетском конкурсе «Дебют - 2015».

41       42
Ректор, деканат факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства выразили благодарность студентам, авторам проекта реконструкции архитектурно-художественных мастерских «АRHAUS» и студентам-реализаторам этого проекта.

 

бё е         59д47

«День информации»

Преподаватели кафедры Городского строительства приняли участие в выставке,посвященной «Дню информации», которая проходила 17-18 ноября 2015г. в библиотеке ХНУГХ им. А.Н. Бекетова, и совместно со студентами ознакомились с литературой.

DSC 0915

 

Уважаемые студенты и выпускники!!!

 

Приглашаем Вас принять участие в ежегодном «Дне карьеры», который состоится 19 ноября 2015 года с 10:00 до 13:00 в Красном холле первого этажа Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова.

Den Karyeri 19 11

 

 

ХХІІІ – ХХІV Огляд-конкурс архітектурних та дизайнерських проектів

 

01

26-31 жовтня 2015 у місті Київ відбувся архітектурний форум організаторами якого виступили Київський національний університет будівництва та архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Національний авіаційний університет.

У рамках програми форуму відбувся ХХІІІ – ХХІV Огляд-конкурс архітектурних та дизайнерських проектів, у якому взяли участь близько 500 дипломних проектів та 19 монографій і посібниківз 20-ти вищих навчальних закладів.

Здобутки нашого навчального закладу представили викладачі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва – каф. АБіСДАС Дудка О.М., Криворучко Н.І., Дубинський В.П., Позднякова Н.П., каф. МБ – Древаль І.В., каф. ОАПіР – Усачова О.Ю. на чолі з деканом факультету АДОМ Рищенко Т.Д.

02 03

Якість робіт оцінювало авторитетне журі під керівництвом Голови національної спілки архітекторів України Гусакова В.М.

Високий професійний рівень дипломних проектів наших випускників був відзначений 17 дипломів І ступеня та 12 дипломів ІІ ступеня.

0405

06 07

Ми вітаємо з перемогою студентів і керівників проектів, які гідно презентували наш навчальний заклад та підкреслили високий рівень архітектурної освіти у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

0809

Крім того журі конкурсу відзначило дипломами І ступеня:

- за розвиток історизму в архітектурі - проект «Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова 90 років творення»;

- за розвиток історії в архітектурній теорії – проект (видання) «Харківський інститут інженерів комунального будівництва 1941-1945 рр.»;

- за розвиток гуманістичного напряму в архітектурі – проект (видання) «Реновація та гуманізація громадських просторів міського середовища».

 В рамках форуму була презентована Міжнародна монографія: «Креативний урбанізм до століття містобудівельної освіти у Львівській політехніці» співавторами якої є 8 провідних викладачів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Представники делегації взяли участь у конференціях: «Сучасна архітектурна освіта», на якій виступила доцент Криворучко Н.І. та здобула сертифікат міжнародного зразку; «Архітектура історичного Київа» - виступили Рищенко Т.Д, Усачова О. Ю., Дудка О. М., Позднякова Н. П.

Під час конкурсу відбувся студентській архітектурний конкурс «Артека 6», в якому прийняли участь студенти 5 курсу ХНУМГ ім. О.М Бекетова (Байбак Д., Вересова М.) та розробили ескіз-ідею МАФи (малі архітектурні форми) в архітектурному історичному середовищі Києва.

Делегація ХНУМГ ім. О.М. Бекетова брала участь у різноманітних зустрічах провідних архітектурних шкіл Києва (Київський національний університет будівництва та архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Національний авіаційний університет) та тематичних екскурсіях містом.

 

 

Шановні колеги, учнівська молодь 9-11 класів!

04 листопада 2015 року з 14.00 до 15.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків, вул. Революції, 12, Конференц-зал №2) факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва проводить відео-конференцію за темою:

«Архітектура: креатив, імідж, перспектива»


До участі в заході запрошуються: учні 9 – 11 класів, лідери учнівського самоврядування м. Харкова та Харківської області, слухачі шкіл розвитку Університету.
Для бажаючих прийняти участь в конференції онлайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за посиланням на сайті університету http://www.kname.edu.ua/index.php (верхній лівий кут).


Реєстрація учасників конференції розпочнеться 3.11.2015 о 14.00 годині (інструкція для реєстрації та участі у відео-конференції додається на сайті у самому посиланні).


Тестове підключення відбудеться 3.11.2015 о 14.00 годині.


Модератор – Співробітник Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників ХНУМГ імені О.М.Бекетова,
Ярош Олена Сергіївна тел. +38(057) 707-30-22, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Сертификат

Сертификат 2

Сертификат 3

 

Конкурс проектов реконструкции въезда на Мемориал жертв тоталитаризма!

Преподаватели и студенты факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства приняли участие в конкурсе проектов реконструкции въезда на Мемориал жертв тоталитаризма. Конкурс состоялся в Харьковском национальном университете имени В.Н. Каразина при поддержке Генерального Консульства Республики Польша в Харькове в рамках круглого стола, посвященного 15-летию Мемориала жертв тоталитаризма в Харькове.

15 РІЧНИЦІ МЕМОРІАЛУ ЖЕРТВ ТОТАЛІТАРИЗМУ

 

Программа Erasmus Mundus INFINITY на факультете Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства

DSC 0113 1

Костычева Юлия, студентка 4 курса факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства, кафедры Архитектуры зданий и сооружений и дизайна архитектурной среды участвовала в программе академических обменов Erasmus Mundus INFINITY.

Программы обменов Erasmus давно известны всем студентам в Европе, но в Украине они только начинают работать.

Фундаментальные знания, полученные на факультета Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства и высокий уровень подготовки в Харьковском национальном университете городского хозяйства имени А.Н. Бекетова дали возможность нашим студентам выиграть грант на прохождение обучения за границей по программе академических обменов Erasmus Mundus INFINITY. Эта программа покрывает все затраты, связанные с переездом, обучением и проживанием.

Участие наших студентов в таких программах и стажировках открывает не только перспективы, но и дает возможность ознакомления с методиками преподавания архитектурных дисциплин разными вузами, что существенно поднимает конкурентоспособность наших выпускников на международном рынке труда.

Костычева Юлия : «Благодаря плодотворной работе по развитию международных связей, которая ведется в нашем университете, я узнала об этой программе и стала одним из первых студентов которым выпала возможность познакомиться с ней ближе. Я проходила обучение в Университете Новой Горицы (Словения). Этот университет имеет филиал в Венеции (Италия), где мне предоставлялась возможность посещать лекции преподавателей из ведущих европейских вузов, а также на практике ознакомиться с историческими памятниками архитектуры. Это дало мне колоссальный опыт для моей будущей профессии.»