Breadcrumbs

 
 

Адміністрація

52896

Рищенко Тетяна Дмитрівна - декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, к.т.н., доцент, доцент кафедри «Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів».
У 1987 році закінчила Харківський політехнічний інститут, факультет органічної хімії.
В університеті працює з 1991 року. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію, в 2002 році отримала звання доцента, автор понад 40 наукових і методичних робіт.
Стаж науково-педагогічної діяльності більше 20 років. Викладає курс «Будівельне матеріалознавство».
З 2002 по 2007 рік працювала на посаді заступника декана Містобудівного факультету, з травня 2007 по лютий 2011 року - на посаді заступника начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.
У травні 2011 року призначена на посаду декана Містобудівного факультету.
У лютому 2015 року очола факультет архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.
 
 
usacheva1
Усачова Олена Юріївна- заступник декана факультету АДОМ з навчальної роботи, доцент кафедри «Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного средовіща».
У 1984 році закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «Архітектура». У 2009 році захистила кандидатську дисертацію.
Стаж науково-педагогічної роботи - 20 років.Має більше 20 науково-методичних робіт. 
Читає курси лекцій з «Нарисної геометрії» і «Архітектурного проектування», керує дипломним проектуванням і магістерськими роботами.
 
 
3331
 

Жигло Володимир Валентинович– заступник декана факультету АДОМ з виховної роботи, канд. іст. наук., доцент кафедри історії та культурології. У 2006 р. закінчив історичний факультет Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію. Має більш ніж 20 науково-методичних робіт. Читає курси лекцій з «Історії України», «Культурології»,«Історії української культури».

DSC 0586

Попова Ольга Анатоліївна - заступник декана факультету АДОМ з науково-методичної роботи.
У 2010 році закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Архітектура».
У 2014 році захистила кандидатську дисертацію. Старший викладач кафедри «Архітектури будівель і споруд та дизайну образотворчого мистецтва».
Викладає дисципліни: «Архітектурне проектування», «Архітектурно-дизайнерське проектування». Керує дипломним проектуванням і магістерськими роботами.
Має більше 30 науково-методичних робіт.

 DSC00588

Лаптій Ганна Ігорівна - старший інспектор факультету АДОМ.
У 2012 році закінчила ХНАМГ за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» і отримала кваліфікацію «Інженер будівельник».
У 2015 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна» кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Спасьонова Тетяна Сергіївна - секретар-друкарка факультету АДОМ.
У 2003 році закінчила  будівельний факультет
ХарДАЗТ за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні машини» та здобула кваліфікацію «Інженер-механік». У 2015 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна» кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.