Кафедра лісового та садово-паркового господарства

КАФЕДРА ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
206 «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

ПРО КАФЕДРУ
При факультеті архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва __ травня 2016 року рішенням керівництва університету (наказ № __ від __ _____ 2016 р.) створено кафедру лісового та садово-паркового господарства.
Кафедру очолює доктор сільськогосподарських наук , професор, член-кореспондент НААН України Ткач Віктор Петрович. До складу кафедри увійшли такі висококваліфіковані та досвідчені кандидати сільськогосподарських наук, доценти Мусієнко Сергій Іванович, Ткач Людмила Іванівна, Лялін Олександр Іванович, Тарнопільська Оксана Михайлівна та старший викладач Трофименко Михайло Євменович.
При кафедрі здійснює наукову підтримку навчального процесу навчально-наукова лабораторія «Моніторингу лісових та садово-паркових об’єктів». Учбовий процес проходить у сучасних аудиторіях та лабораторіях європейського зразка, обладнаних сучасним устаткуванням.
Студенти та співробітники кафедри щорічно беруть активну участь у науково-дослідній роботі, є учасниками міжнародних та всеукраїнських програм, конкурсів та семінарів, гідно представляючи Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова на міжнародному та національному рівнях.
Кафедра успішно співпрацює з Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького, Харківським державним проектно-вишукувальним інститутом агролісомеліорації і лісового господарства, Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та іншими виробничими організаціями, науковими установами та університетами.

МОЖЛИВОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО РОЗВИТКУ
У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова активно розвивається міжнародна і наукова діяльність. Наші студенти і викладачі мають можливість стажуватись у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу, відвідувати міжнародні кон¬ференції та семінари, брати участь у міжнародних проектах і програмах, що сприяє формуванню умінь, навичок, компетенції та інтеграції у світовому освітньо-професійному просторі.
Студенти мають можливість проходити практику на підприємствах України, близького та далекого Зарубіжжя.
Для розширення можливостей наших студентів працюють наступні структурні підрозділи Університету:
• ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСВІТИ
• СТУДЕНСЬКИЙ СЕНАТ
• СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС
• БІЗНЕС-ІНКУБАТОР
• УКРАЇНСЬКО-КАНАДСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР
• УКРАІНСЬКО-ПОЛЬСЬКИИ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІИ ЦЕНТР
• СТУДЕНСЬКИЙ КЛУБ
• СТУДЕНСЬКИЙ ПРОФКОМ
• ЦЕНТР ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОІ ОСВІТИ І КАР'ЄРИ
Також, в структурі Університету знаходяться:
• ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ КОЛЕДЖ;
• ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ КОЛЕДЖ.
Кафедра підтримує тісні зв’язки з такими спеціалізованими коледжами, як:
• ЧУГУЄВО-БАБЧАНСЬКИЙ ЛІСНИЙ КОЛЕДЖ;
• ЛУБЕНСЬКИЙ ЛСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ;
• ВЕЛИКО-АНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ КОЛЕДЖ.
Випускники яких мають змогу вступати в Університет на 2 або 3 курс за обраною спеціальністю.

ОСНОВНІ ФАХОВІ ДИСЦИПЛІНИ
З метою формування фахівців належного рівня у галузі лісового та садово-паркового господарства студентам викладаються наступні дисципліни: ботаніка, дендрологія, фізіологія рослин, генетика, лісова селекція, метеорологія, інтродукція та адаптація декоративних рослин, лісова інженерна гідрологія, гідротехнічні споруди садів, екологічні проблеми лісового та садово-паркового господарства, лісова кліматологія, ґрунтознавство, лісові культури, лісовідновлення та лісорозведення, лісова таксація, основи лісоексплуатації, механізація лісогосподарських та садово-паркових робіт, лісознавство, рекреаційне лісівництво, садово-паркове будівництво, декоративні рослини в міському господарстві, квітникарство, озеленення населених місць, організація садово-паркового господарства, економіка лісового і садово-паркового господарства, зоологія, фітопатологія, ентомологія, основи наукових досліджень.

МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
По закінченню навчання випускники можуть працевлаштуватися у державні та комерційні установи як:
фахівець в галузі лісового господарства;
фахівець з ландшафтного дизайну;
фахівець з садово-паркового господарства;
викладач в навчальних закладах;
фахівець у проектних, наукових та спеціалізованих установах.
Після закінчення Університету, кращі студенти мають можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі під керівництвом співробітників кафедри і захистити кандидатські та докторські дисертації.

ГУРТОЖИТОК
Усім студентам з інших міст і країн Університет надає гуртожиток.
Студентське містечко Університету розташовано в 5 хвили¬нах від станції метро «Ботанічний сад». Ще два гуртожитки знаходяться на території житлово-комунального коледжу (дві трамвайні зупинки від станції метро «Київська).
Гуртожиток має кімнати різного ступеню комфортності. Окремо на кожному поверху розташовані кухні та обладнанні душові кімнати.
Гуртожитки обладнані інтернетом, бібліотеками, спортивними залами, кімнатами для занять.
Детальнішу інформацію дізнавайтесь на сайті Университету!
www.kname.edu.ua

НАШІ КОНТАКТИ
м. Харків, ст. м. «Архітектора Бекетова», вул. Маршала Бажанова, 17, корп. Будівництва та Менеджменту, 4 поверх, ауд. 403
тел. 707-30-20 E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Кафедра лісового та садово-паркового господарства