Про факультет

На початку 2015 року в університеті було прийнято рішення про реорганізацію містобудівельного факультету та виділення в окремий підрозділ факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Факультет очолила Рищенко Тетяна Дмитрівна, к.т.н., проф. заслужений працівник освіти України.
До складу факультету увійшли кафедри:

- Основ архітектурного проектування

- Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища

- Містобудування

- Міського будівництва

- Лісового та садово-паркового господарства

- Дизайну та образотворчого мистецтва.


У 2016 році до складу факультету увійшла кафедра садово-паркового господарства та відроджується підготовка парко-будівельників, кафедру очолив доктор сільськогосподарських наук, проф. Ткач Віктор Петрович.


У 2017 році відкрито кафедру Дизайну та образотворчого мистецтва, завідуючою якої призначається доктор мистецтв, проф. Оленіна Олена Юріївна.


Факультет здійснює підготовку за освітніми програмами:

- Архітектура,

- Архітектура та містобудування,

- Архітектура будівель і споруд,

- Дизайн архітектурного середовища,

 

- Містобудуваня,

- Міське будівництво та господарство,

- Дизайну,

- Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

- Садово-паркового господарства,

- Лісового господарства.

Здійснюється потужна робота із зміцнення кадрового потенціалу. І сьогодні підготовку фахівців з 6 спеціальностей та 9 освітніх програм здійснюють 6 кафедр. У складі кафедр 85 викладачів, серед них 8 докторів наук, 10 професорів, 46 кандидатів наук, 38 доцентів, лауреати Державних премій України у галузі архітектури, науки і техніки, заслужені працівники освіти, заслужені художники та скульптори України. Важлива подія відбулася у 2017 році. Вперше за всю історію нашого факультету була відкрита спеціалізована Вчена рада по захисту кандидатських дисертацій, яку очолила Осиченко Галина Олексіївна, доктор архітектури.


Колектив перетворився у коло єдинодумців та професіоналів. Доповнюючи друг друга, сіненергетично працюють архітектори та дизайнери, ландшафтники та урбаністи, парко будівельники та художники. Творчий підхід до вирішення багатьох питань, ефективна командна робота, відданість справі та безумовно підтримка керівництва Університету дозволили зробити низку важливих для нашого майбутнього кроків. Протягом останніх п’яти років суттєво зміцнена матеріально-технічна база.