Адміністрація факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

 

 Декан факультету
Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтваrushenko
 

Рищенко Тетяна Дмитрівна - декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, к.т.н., доцент, професор кафедри Міського будівництва, Заслужений працівник освіти України.
У 1987 році закінчила Харківський політехнічний інститут, факультет органічної хімії.
В університеті працює з 1991 року. У 2001 році захистила кандидатську дисертацію, в 2002 році отримала звання доцента, автор понад 70 наукових і методичних праць.
Стаж науково-педагогічної діяльності - більше 30 років.
З 2002 по 2007 рік працювала на посаді заступника декана Містобудівного факультету, з травня 2007 по лютий 2011 року - на посаді заступника начальника Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.
У травні 2011 року призначена на посаду декана Містобудівного факультету.
У лютому 2015 року очолила факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.
Нагороджена грамотою Харківської обласної ради, Дипломом переможця обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена», подякою Міністерства освіти і науки України.

 Заступник декана з навчальної роботи факультету
Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

ysahova

Усачова Олена Юріївна - заступник декана факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва з навчальної роботи, доцент кафедри Основ архітектурного проектування.
У 1984 році закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «Архітектура».
У 2009 році захистила кандидатську дисертацію. Має більше 20 науково-методичних праць.
Стаж науково-педагогічної роботи понад 27 років.
Читає курси лекцій з Нарисної геометрії і Архітектурної графіки.
Нагороджена грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, грамотою Харківської обласної ради, почесною грамотою Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Заслужений викладач Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – 2018 р.

Заступник декана з науково-методичної роботи факультету
Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

1

Попова Ольга Анатоліївна - заступник декана факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва з науково-методичної роботи. Доцент кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища.
У 2010 році закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Архітектура».
У 2014 році захистила кандидатську дисертацію. Має більше 30 науково-методичних праць.
Викладає дисципліни: Архітектурне проектування, Сучасні тенденції формування безбар’єрного середовища, Сучасні проблеми архітектури та містобудування. Керує дипломним проектуванням і магістерськими роботами.
Нагороджена грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, грамотою Харківської обласної ради, подякою Харківського міського голови.

Заступник декана з виховної  роботи факультету
Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

zugloЖигло Володимир Валентинович заступник декана факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва з виховної роботи, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культурології.
У 2006 р. закінчив історичний факультет Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.
У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію. Має більш ніж 20 науково-методичних праць. Читає курси лекцій з Історії України, Культурології, Історії української культури.
Нагороджений грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, грамотою Харківської обласної ради.

 

Старший інспектор деканату факультету
Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

IMG 20190213 084824209
Лаптій Ганна Ігорівна - старший інспектор деканату факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.
У 2012 році закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» і отримала кваліфікацію «Інженер будівельник».
У 2015 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна» кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
Нагороджена почесною грамотою Національної спілки архітекторів України Харківської обласної організації.

viber image 2019 02 12 20.50.21


Спасьонова Тетяна Сергіївна - секретар-друкарка факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.
У 2003 році закінчила будівельний факультет ХарДАЗТ за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні машини» та здобула кваліфікацію «Інженер-механік». У 2015 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Оцінка землі та нерухомого майна» кафедри геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
Нагороджена подякою ректорату Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.